(+380) 683 650 313 (+380) 669 805 381
0item(s)

Ваш кошик покупок ще порожній!

Product was successfully added to your shopping cart.

Особливий вибір

ОСОБЛИВИЙ ВИБІР

 • Довгі пальці – обирайте взуття із подовженою носовою частиною, а при виборі босоніжок звертайте увагу на широкі пояски у носовій частині – це дасть змогу краще фіксувати ногу, а ваша ніжка виглядатиме делікатніше. Також рекомендується взуття з неглибоким вирізом. При виборі літнього взуття на підборах, зверніть увагу на силіконові устілки, які допомагають краще зафіксувати ногу та не дозволяють нозі не зісковзувати по підйому.

  Кісточка на ступні – обирайте взуття із м’якої шкіри із широкою носовою частиною. Якщо ви обираєте літнє відкрите взуття, зверніть увагу на широкий поясок, або розміщення пояска таким чином, що він не буде дотикатися на кісточки (вище , нижче).

  Вузька стопа – для комфортного носіння віддавайте перевагу взуттю на шнурівках, вузькому взуттю, а обираючи літнє взуття – звертайте увагу та взуття із додатковими ремінчиками, що краще фіксуватиме ногу.

  Широка стопа – обирайте взуття із широкою устілкою та широкими ремінчиками, за рахунок цього нога виглядатиме делікатніше. Вам підійде взуття на широких підборах середньої висоти.

  Повна щиколотка – обирайте взуття без ремінчиків на щиколотці, а також ботільйони, які за висотою не доходять до щиколотки. Зверніть увагу на черевички висотою до щиколотки, які широкі у цій зоні, мають замочки або резинки.

  Повна Литка – віддавайте перевагу чоботам із широкою холявою із додатковими резинками на холяві. Вигідно підкреслять зону литки зовнішні декоративні замки без масивних вставок.

  Худенька литка – рекомендуємо обирати чоботи із прямою широкою холявою, які по фасону не повинні обтягувати голінь ноги. Також, зверніть увагу та черевики до середини литки, які зможуть красиво підкреслити витончену ніжку.

  Високий Підйом – у літньому сезоні обирайте взуття із ремінчиками, якими можна регулювати ширину підйому. У холодні сезони – взуття із застібкою. Взуття ж без застібок може створити складність у взуванні.

  Низький підйом підйом – тут буде доречним взуття із шнурівкою або великою кількістю пасочків, які гарно фіксуватимуть ножку. Також варто подумати про устілки, як загальної довжини, так і під стопу, які також утримуватимуть ногу краще???

  Відчуваю камінці під підошвою (Чутлива Стопа) – обирайте взуття із товстою підошвою, м'якою устілкою, "подушечкою" під п'ятою. У літньому взутті використовуйте силіконові устілки під підйом чи п'яту, що дозволить пом'якшити ходьбу, та уникайте взуття із тонкими та твердити підошвами.

  Плоскостопість – носіть комфортне взуття, на підвищеній підошві із заводськими або додатковими ортопедичними устілками.

  Другий палець на нозі довший за інший – рекомендовано, в даному випадку, обирати взуття із продовгастим носиком, які будуть зручні на ножці. Літнє взуття рекомендовано обирати із закритою частиною носика, або гіпюровою вставкою.

  Маленький розмір ноги – якщо потрібного розміру обмаль, а те що подобається на розмір більше, не біда, обирайте комфортні анатомічні устілки, або шкіряні вставочки-метелики на п’ятку.

  Набряки ніг влітку – обирайте взуття лише із натуральних матеріалів, достатньо відкрите, щоб давати можливість нозі дихати. Звертайте увагу на взуття, ширину якого можна регулювати ремінцями.