093 475 00 78 Телефонуйте
Передзвонити мені

Кросівки

Фільтри

:( Товари не знайдені!

Купити кросівки – і змінити життя!

 

 

Існують речі, які стають поштовхом до змін: ви купуєте їх, і помічаєте, як багато можливостей з’являється навколо. Вдало вибрані кросівки – саме така частина гардеробу, адже вони надихають рухатися вільно і легко, виглядати впевнено, дарують можливість не втомлюватися і не залежати від таких дрібниць, як погода, тротуари та транспорт.

 

Від правильно підібраних кросівок залежить і ефективність ваших тренувань, а також ваше самопочуття – адже в добрих кросівках ноги не зазнають зайвих навантажень.

 

Живи активно з Violarte!

 

Щоб купити ідеальну пару кросівок, звертайте увагу на такі характеристики, як:

 

– Амортизацію – вона забезпечить захист стопи від ударів об тверді поверхні (це важливо для активних рухів);

– Гнучкість – такі кросівки мають еластичний верх і м’яку, гнучку підошву (важливо для занять фітнесом);

– Вентиляцію – ця опція не дозволить ногам спітніти, запобігає розвитку грибкової інфекції, що активізується в умовах вологого тепла, до того ж хороше провітрювання взуття попередить виникнення неприємного запаху із часом;

– Стійкість до зношення – вона залежить від якості матеріалів верху і підошви, просторочки и проклейки швів, якості фурнітури (застібок, липучок тощо);

– Комфортність моделі – цей фактор визначає, наскільки зручно вам буде впродовж дня, наскільки втомиться або розгрузиться ваша стопа;

– Матеріал підошви – сучасні виробники часто віддають перевагу ЕВА – етилен вінілацетату, полімерному пористому матеріалу з чудовою амортизацією і теплоізоляційними властивостями.

 

Обраємо кросівки в залежності від потреби

 

Вдала покупка – результат підготовки: якщо ви точно знаєте, яке взуття вам необхідне – розчарувань точно не буде! А фахівці магазину Violarte готові надати вам кваліфіковані поради, щоб вибір був гарантовано вдалим!

 

Бігові кросівки повинні мати хорошу амортизацію, щоб ноги не зазнавали зайвого навантаження, а крім того, легкість верху і його гарна вентиляція – обов’язкові характеристики такого взуття. Якщо ви багато рухаєтеся по місту, до того ж в швидкому темпі – це також ваш варіант.

­– Якщо ж ви хочете просто прогулятися вулицями, відпочити в компанії друзів чи піти на побачення, вам підійдуть в першу чергу трендові моделі – звертайте увагу на якість матеріалу, фурнітуру, відповідність останнім модним тенденціям.

Трекінгові кросівки-«позашляховики» будуть вам необхідні за містом, куди ви виберетеся поспілкуватися з природою, на відпочинок, з дружню компанію. Зрозуміло, що від них ви очікуєте надійності, міцності верху для хорошого захисту ноги, комфортності всередині, щоб ноги не стискалися і не натиралися. Часто такі моделі мають позначку «водостійка поверхня», а «протекторна» підошва має покращене зціплення з ґрунтом для максимальної стійкості.

– Тенісні кросівки вам будуть потрібні в тому випадку, якщо ви нерідко присвячуєте цьому виду спорту свій час. Тоді вам потрібно звернути увагу на технологічність матеріалів верху й підошви, амортизацію і зціплення з поверхнею, а також на правильну вентиляцію та захист п’ятки і бокових частин стопи.

 

Звертайте увагу також на сезонність моделі (зимові – високі, захищені від вологи і мають утеплення всередині), якість виготовлення взуття, і, звичайно, його розмір.

Ми співпрацюємо лише з надійними постачальникам якісної продукції – ніяких підробок, в інтернет-магазині «Віоларте» можна купити тільки оригінальні кросівки!