093 475 00 78 Телефонуйте
Передзвонити мені

Чоловічі аксесуари

Фільтри

Сезон

Категорія

Матеріал верху

002-239A Чорний
006-239A Чорний
020-239A Чорний
P-20-6BR Коричневий
62651 Чорний
P-2509-2 Чорно-коричневий
P-2509-51BLU.A Голубий
P-2509-51KH.T Бежевий
168-71 Чорний
168-L25B Чорний
168-25C Чорний

Чоловічі аксесуари

 

 

Обрати важливі деталі, які підкреслять ваш статус, - завдання актуальне і непросте. Людині, яка зайнята бізнесом, шкода свого дорогоцінного часу на те, щоб займатися шопінгом в реальних магазинах – а от в інтернет-магазині все швидко, зручно і якісно!

Ми не продаємо підробки, «імітації», «конфіскат» - у нас лише оригінальна продукція власного виробництва бренду «Віоларте» та наших партнерів - брендів H.t та Hassion. Це високоякісні, перевірені товари актуального асортименту і досконалого дизайну. Аксесуари від «Віоларте» - ознака смаку і респектабельності для будь-якого чоловіка!

 

Обираємо гаманець: як купити зручну і трендову модель?

 

Існує безліч моделей аксесуарів, але у нас представлені найбільш актуальні і привабливі. Ми розуміємо, що в кожного чоловіка свої уподобання і уявлення про те, що для нього зручно і стильно. Отже, ми пропонуємо різноманітний модельний ряд, враховуючи смаки і потреби кожного з вас, і пропонуємо найбільш популярні в світі гаманці:

-       Біфолд (bi-fold wallet) – складається з двох половинок, компактний і зручний для поцінувачів лаконічного стилю.

-     Трифолд (tri-fold wallet) – має три складові частини, тому виглядає товстеньким і солідним у складеному вигляді. В більшість моделей біфолдів і трифолдів можна покласти також карти та монети.

-       Тревел (travel wallet) – довга модель на застібці, куди ви можете покласти різні види валюти, не згинаючи купюр, а також монети і навіть проїзні документи.

-       Бріст (breast wallet) – теж подовжений гаманець, проте він значно тонший і не має застібки. Призначений переважно для купюр і карток – ідеально підійде для нагрудного карману піджака.

-       Карманні гаманці (front pocket wallet) – класичні консервативні гаманці найменшого розміру, які підходять для карманів штанів та джинсів.

-       Зажими для купюр (money clip) та монетниці (coin box) – спеціальні гаманці, зручні для певного виду грошей – паперових чи металевих – дивлячись із чим ви частіше маєте справу.

 

Окрім стильних гаманців, в інтернет-магазині Violarte ви знайдете трендові портмоне і ремені – саме ті деталі, по яким оточуючі складають свою думку про свого візаві!

 

Обираємо «Віоларте»!

 

Ми раді запропонувати вам максимально якісну продукцію по комфортним цінам, адже для нас важливий кожен покупець! Безумовно. Хороші речі не можуть коштувати дешево, і тому ми обираємо для вас лише достойні пропозиції, але при цьому даємо змогу приємно зекономити, адже:

-       інтернет-магазину «Віоларте» немає потреби витрачати на оренду зайві гроші, тому що ми працюємо у віртуальному форматі,

-       у нас власне виробництво, і ми не переплачуємо посередникам за їх послуги – ось чому така якісна продукція пропонується по помірним цінам,

-       ми формуємо свій асортимент таким чином, щоб наші аксесуари були доступні в різних цінових категоріях.

 

Якість, ціна і стиль – найкращі причини, щоб обрати саме інтернет-магазин Violarte!